جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 درباره دست به آچار چه می دانید؟!

دست به آچار ارائه دهنده خدمات تعمیر، نصب و نگهداری لوازم خانگی تکنوگاز، توسط کارشناسان مجرب به شما مشتریان گرامی می باشد. جهت صرفه جویی در وقت و هزینه با توجه به این موضوع که تعمیر هر یک از لوازم خانگی از قبیل اجاق گاز و غیره، موضوعی کاملا تخصصی می باشد؛ لذا شما می توانید از متخصصان حرفه ای دست به آچار در این زمینه کمک بگیرید. تعمیرگاه تخصصی و حرفه ای دست به آچار با شعب مختلف در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به خریداران محصولات تکنوگاز می باشد.
هدف تعمیرگاه تخصصی برند تکنوگاز کسب رضایت مشتری با امکانات و مزایای مطلوب می باشد. خدمات و سرویس انواع مدل های به تولید شده، تعمیر انواع ترموکوبل، تعمیر انواع فندک و جرقه زن، بازسازی و کلین تعویض سر شعله، تعویض قطعات با لوازم اصل و تعویض شیشه اجاق گازهای رومیزی می باشد.
تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی دست به آچار، افراد حرفه ای و با تجربه هستند که با گذراندن دوره های تخصصی آماده ارائه بهترین خدمات، بدون اتلاف وقت برای مشتریان عزیز می باشند. تعمیرکار متخصص اجاق گاز تکنوگاز در صورت ضرورت نیاز به تعویض قطعه مشتریان را از میزان هزینه آگاه کرده و برای تمامی خدمات تعمیر و سرویس اجاق گاز گارانتی یکساله را در نظر خواهند گرفت.

سیاست ما

ایجاد محیطی سالم  و امن جهت همکاری

 اهداف ما

دسترسی سریع و توانمند سازی

چشم انداز ما

گسترش کسب و کار به سایر نقاط

محدوده سرویس دهی 

محدوده سرویس دهی ما

 بر اساس نقشه تهران – قدس – ملارد-شهریار- رباط کریم – اسلامشهر- شهر ری – بهارستان – شمیرانات – قرچک – ورامین – پاکدشت – پردیس – دماوند – فیروز کوه – پیشوا – قرچک می باشد. 

همکاری با ما

دست به آچار ، ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیرات انواع لوازم خانگی در استان تهران و البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

  • جنسیت: آقا
  • مهارت ارتباطی قوی و خوش برخورد با مشتریان
  • توانایی جسمی و بدنی کافی
  • داشتن وسیله نقلیه ( موتور / خودرو ) به همراه گواهینامه مربوطه
  • کارت پایان خدمت
  • محدوده فعالیت : تهران و کرج
  • تعمیرکاران حرفه ای انواع لوازم خانگی شامل یخچال ،‌لباسشویی و … که قبلا با شرکت های معتبر لوازم خانگی همکاری داشته اند  در اولویت میباشند.
  • مدرک تحصیلی حداقل دیپلم (داشتن مدرک کارشناسی و یا مدارک فنی و حرفه ای به عنوان مزیت برای متقاضیان محسوب میگردد.)

متقاصیان میتوانند رزومه خود را به صورت مکتوب از طریق واتساپ به شماره ۰۹۰۱۳۸۹۹۱۷۵ ارسال نمایند.

پل های ارتباطی و تماس با ما

همین حالا تماس بگیرید