جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تعمیرات لوازم خانگی مجیک شف

در سال ۱۸۵۰ میلادی، جان رینگن که یک مهاجر المانی بود که وارد آمریکا شده بود، تجارتی را در سنت لوییس میسوری آغاز کرد. تجارت او به تدریج رونق گرفت و در سال ۱۸۷۰، شریکی به نام جورج آگوست کال که در سال ۱۸۶۷ از آلمان به آمریکا آمده بود پیدا کرد.

هدف اصلی این کسب و کار فروش لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی و اجاق و فر بود که آنها این فرها را وعده‌­ی سریع می­نامیدند. در سال ۱۸۸۱، جورج کال توانست باجناق‌­های خود به نام‌­های چارلز و لوییز را راضی کند تا مغازه­ای راه‌­اندازی کنند که اجاق گاز تولید می­کند. این چهار شریک در نهایت دو شرکت را تاسیس کردند، شرکت اجاق وعده‌­ی سریع و شرکت اجاق رینگن.

دست به آچار - برند مجیک شف

وعده سریع یا Quick Meal اجاق گازهایی تولید می­کرد و به همراه اجاق­های رینگن فرآیند فروش مدیریت می­شد و تمامی محصولات آن به طور منظم توزیع می­شد. رشد این دو شرکت در طی سال­های ۱۸۸۰ تا ۱۸۹۰ میلادی منجر به بهم پیوستن سایر شرکت‌­های اجاق گاز در سنت لوییس، شیکاگو و کلیولند در سال ۱۹۰۱ شد تا در نهایت یک شرکت اجاق گاز امریکایی به طور واحد محصولاتی وارد بازار کند.

این شرکت آمریکایی اولین بار توانست اولین اجاقی که دارای فر با دستگاه تنظیم دما بود را در سال ۱۹۱۴ وارد بازار کند. در سال ۱۹۲۹ این شرکت شروع به استفاده از نام تجاری مجیک شف نمود. نام مجیک شف به عنوان برند تولید اجاق و فر به اندازه­‌ای موفق ظاهر شد که شرکت اجاق آمریکایی نام خود را در سال ۱۹۵۱ به مجیک شف تغییر داد.

این شرکت به دلیل تولید اجاق­ گازی هم­چنان مشهور باقی ماند اما تلاش برای گسترش و تولید سایر محصولات و لوازم خانگی آنها ناکام ماند.

همکاری با شرکت‌های فعال در صنایع غذایی

در سال ۱۹۵۷، این شرکت با بازارهای غول­آسای صنایع غذایی در کالیفرنیا همکاری خود را آغاز کرد. در سال ۱۹۵۸، شرکت مجیک شف به صنایع دیکسی (Dixie Products) فروخته شد که شرکت کوچکی در تولید اجاق در کلیولند و تنسی بود.

 تا سال ۱۹۸۶ شرکت مجیک شف به عنوان ۲۴۹ امین شرکت صنعتی بزرگ در جهان بود که به Maytag فروخته شد. مجیک شف هم­چنین مایکروفرهای خانگی و سیستم تهویه هوا نیز تولید کرد که عملیات فرآیندی آن در سال ۱۹۸۸ به Lennox International فروخته شد.

از طرفی، شرکت Whirlpool Corporation در سال ۲۰۰۶ شرکت Maytag را خریداری کرد. در نهایت، مجیک شف به CAN International  واگذار شد که در تولید لوازم خانگی فعالیت می­کرد و بازارهای کوچک لوازم خانگی از برندهای مختلف و با نام­‌های متعدد را اداره می‌­نمود.

محصولات مجیک شف

برند مجیک شف در حال حاضر، تنها لوازم خانگی کوچک مانند مایکروویو، اجاق و کولرهای کوچک تولید می­کند که توسط شرکت لوازم خانگی MC در بازار توزیع می­شوند. برای محصولاتی مانند اجاق، فر و سایر محصولاتی که مشابه تولیدات اولیه مجیک شف هستند، این شرکت به مشتریان توصیه می­کند مستقیما به لوازم خانگی Estate رجوع کنند. زیرا هر دو برند Magic Chef و Estate توسط Maytag خریداری شدند.

خدمات

لوازم خانگی مجیک شف نه تنها در فروشگا‌ه‌­های مجیک شف بلکه در تمامی نمایندگی‌­های این برند، به راحتی به صورت حضوری و انلاین قابل دسترسی می­‌باشند. به منظور مکان­یابی مراکز و خدامت سرویس برند مجیک شف باید از طریق وبسایت ان اقدام کرد. دست به آچار به عنوان نماینده این برند برای ارائه خدمات با تیمی از متخصصین و تکنسین‌ها آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

لازم به ذکر است که در تمامی کشورها از جمله ایران، پرسنل متخصص و مجرب با دانش کافی در مورد نحوه‌­ی تعمیر و نگهداری این محصولات آماده خدمت­رسانی به مشتریان می­‌باشند که دست به آچار با افتخار با پرورش متخصصین آماده خدمت رسانی است. هم­چنین، بسیاری از محصولات مجیک شف دارای حداقل یک سال گارانتی برای نصب، تعمیر و تعویض قطعات می­‌باشند.

دست به آچار - برند مجیک شف (3)

 

همین حالا تماس بگیرید