جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یکی از نکات مهم استفاده از اجاق گاز نصب صحیح آن است. در واقع نصب اجاق گاز اولین مرحله از چرخه‌ی عمر این وسیله گازسوز بوده و در ایمنی و کیفیت استفاده از اجاق  تاثیر فراوانی دارد. نصب و راه اندازی انواع اجاق گازهای مبله، فردار و گازهای صفحه‌ای متفاوت بوده و شرایط خاص و دقیقی را میطلبد. نصب صحیح اجاق گاز، ایمنی استفاده از این وسیله پرکاربرد را افزایش داده و از سوی دیگر نصب صحیح و اصولی آن میتواند باعث افزایش عمر اجاق گاز شود.

دست به آچار - نصب اجاق گاز

از مزایای نصب صحیح و اصولی اجاق گاز توسط کارشناسان خبره، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اطمینان از رعایت موارد ایمنی
  • نصب و قرار گیری صحیح اجاق گاز در شرایط استاندارد
  • استفاده از لوازم جانبی استاندارد و مورد تائید شرکت سازنده اجاق گاز
  • آموزش نحوه صحیح استفاده از اجاق گاز به کاربران و مشتریان.
  • آموزش نحوه صحیح نگهداری و نظافت اجاق گاز جهت افزایش طول عمر این وسیله ی خانگی.

نصب اجاق گاز کاری تخصصی بوده و لازم است توسط کارشناسان متخصص صورت پذیرد. همچنین یکی از نکات مهم در نصب اجاق گاز استفاده از لوازم جانبی استاندارد و مناسب میباشد .

کارشناسان دست به آچار به عنوان نمایندگی رسمی و ارائه دهنده خدمات پس از فروش بسیاری از برند های معتبر موجود در بازار، با اولین تماس شما و در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور یافته و جهت نصب و راه‌اندازی انواع اجاق گاز اقدام خواهند کرد.

پس از نصب اجاق گاز خدمات مربوط به تعمیرات  و گارانتی  برند های مختلف اجاق گاز نیز توسط کارشناسان متخصص دست به آچار به شما مشتریان گرامی ارائه میشود.

خدمات نصب انواع اجاق گاز مبله ،‌اجاق گاز های فردار و گازهای صفحه ای برندهای تکنو گاز،‌ لاجرمانیا،‌ دوو، بوش، مجیک شف،‌ اسمگ،‌ آریستون و سایر اجاق گاز های ایرانی و خارجی توسط متخصصین دست به آچار ارائه می‌شود.

نحوه سفارش خدمات مربوط به نصب اجاق گاز

برای درخواست نصب انواع اجاق گاز میتوانید به صورت مستقیم با بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید و یا بر روی این لینک کلیک کنید. همکاران ما در اولین فرصت برای مراجعه و نصب صحیح اجاق گاز با شما تماس خواهند گرفت.

اجرت نصب اجاق گاز توسط متخصصین دست به آچار منصفانه و مطابق با نرخنامه مصوب  میباشد که برای اطلاع از جزئیات آن می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است در صورتی که از خدمات گارانتی دست به آچار استفاده کنید و یا جز مشترکان دست به آچار باشید نصب انواع اجاق گاز به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.


همین حالا تماس بگیرید