جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تعمیرات لوازم خانگی تکنوگاز

۶۰ سال پیش در فروشگاهی در ایتالیا، دو برادر بسیار باهوش از نبوغ خود استفاده کردند و با وجود اینکه تنها ۲۰ سال داشتند، برادران کانتینی به رویاهای خود جامه عمل پوشاندند. رویای آنها ایجاد انقلابی در لوازم آشپزخانه و آشپزی بود. ایده­ی آنها تلفیق اجاق گاز و فرگاز در یک قطعه بود که نام Mobilfronello به معنی اجاق گاز مبلی به آن داده شد.

دست به آچار - برند تکنوگاز

این نوآوری به عنوان شعله­ای بود که شرکت تازه­ کار تکنوگاز را فعال کرد زیرا این در شرایطی بود که سایر شرکت­ها، دستگاه­های مجزایی به عنوان مشعل می­ساختند. در نتیجه، بسیار واضح است که اولین اجاق ساخته شده توسط این شرکت در واقع همان اجاق گاز مدرن امروزی به شمار می­رود.

نمونه کامل طراحی و عملکرد هماهنگ در این دستگاه بی نظیر بیان شده است و شعار اصلی شرکت تکنوگاز این است که این محصول، برگ برنده­‌ی ما محسوب می­شود. با ادامه­‌ی راه موسسان این شرکت، طراحان جدید نیز لوازم آشپزی و آشپزخانه مدرن و با طراحی چشمگیری به بازار ارائه می­دهند که همگی دست­ساز هستند.

محصولات تکنوگاز

شرکت تکنوگاز محصولات خانگی متنوعی به بازار ارائه داده است که شامل انواع اجاق گاز، فرگاز، انواع گازهای صفحه‌­ای و یخچال می­باشد.

خدمات

شرکت تکنوگاز با چندین سال سابقه و استفاده از نیروهای مجرب و متخصص، چندین دفتر نمایندگی در سراسر دنیا و از جمله ایران نیز دارد. این دفاتر وظیفه‌ی اطلاع رسانی در مورد نحوه­‌ی استفاده از دستگاه و گارانتی را به مشتریان را به عهده دارند.

از طرفی، لازم به ذکر است که آموزش در مورد نحوه کار با دستگاه، نه تنها باعث افزایش بازدهی محصول خواهد شد، بلکه به آنها کمک می­کند شناخت بیشتری نسبت به سایر محصولات و هم­چنین کارایی دقیق آنها نیز پیدا کنند.

هم­چنین، مسئولیت دیگری که نمایندگی­‌های شرکت تکنوگاز بر عهده دارند، تعمیر و تعویض کالا به صورت رایگان در مدت زمان گارانتی دستگاه و ارائه­‌ی این خدمات با هزینه­‌ی بسیار پایین به مشتریان عزیز، پس از اتمام مدت زمان گارانتی می­باشد. واضح است که استفاده از نیروهای متخصص نمایندگی­‌ها نسبت به سایر افراد متفرقه، هم در کاهش هزینه و هم افزایش کارایی دستگاه موردنظر در مواقع لزوم مفید خواهد بود.

دست به آچار به عنوان نماینده این برند معروف در ایران، افتخار ارائه خدمات متنوع محصولات این شرکت، از جمله نصب، تعمیر و گارانتی را دارد.

دست به آچار - برند تکنوگاز (6)

 

همین حالا تماس بگیرید