جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بسیاری از اجاق گازهای صفحه‌ای و فردار  که در بازار وجود دارند مدت زمان محدودی گارانتی دارند و پس از آن گارانتی آنها تمام شده و خرابی ها و مشکلات مربوط به اجاق گاز پس از اتمام دوره گارانتی نگرانی هایی را برای مصرف کنندگان در پی خواهد داشت. با توجه به اینکه اجاق گاز از لوازم پرکاربرد بوده و همواره در حرارت زیاد میباشد امکان خرابی آن پس از اتمام دوره گارانتی زیاد است.

همچنین بسیاری از لوازم خانگی در طول عمر خود ممکن است دچار خرابی شوند. اینکه پس از تعمیر اجاق گاز آیا تا مدتی خیال شما بابت سلامت آن آسوده خواهد بود و یا خیر هم از موضوعات مهم مورد نظر مشتریان است. گروه دست به آچار به عنوان یک تیم تخصصی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی انواع اجاق گاز صفحه ای و فردار با هدف رفع دغدغه مصرف کنندگان و مشتریان عزیز خدمات گارانتی محصولات فاقد گارانتی را بر عهده میگیرد.

دست به آچار - گارانتی اجاق گاز

شرایط گارانتی انواع اجاق گاز توسط تیم دست به آچار به صورت زیر خواهد بود :

 • برای محصولات آکبند تحت گارانتی دست به آچار :

  • برای فعال شدن گارانتی این محصولات لازم است تا نصب و راه اندازی آنها توسط تیم متخصص دست به آچار صورت گرفته و جعبه آن نباید پیش از مراجعه کارشناسان دست به آچار باز شود.
  • دقت در نصب و تنظیم صحیح محل قرارگیری و رعایت اصول ایمنی از نکات پر اهمیت در نصب انواع اجاق گاز میباشد . از همین رو کارشناسان دست به آچار به صورت تخصصی برای نصب اجاق گاز با استفاده از لوازم جانبی مرغوب اقدام نموده و پس از آن توصیه های مورد نیاز را در مورد استفاده از اجاق گاز به شما ارائه خواهند کرد .
  • کارت گارانتی اجاق گاز شما با شرایط مشخص شده توسط کارشناسان دست به آچار صادر شده و اجاق گاز شما به مدت ۲۴ ماه گارانتی خواهد شد.
  • مشتریان عزیز میتوانند در صورت نیاز با پرداختن مبالغ تعیین شده درخواست گارانتی برای قطعات اضافه و یا حتی بیمه اجاق گاز خود را داشته باشند.
 • برای محصولات کار کرده که گارانتی آنها به پایان رسیده :

  • بنا به درخواست شما ،‌کارشناسان دست به آچار به محل شما مراجعه کرده و ضمن بازدید از اجاق گاز آن را به صورت کامل سرویس خواهند کرد.
  • پس از سرویس گزارشی از وضعیت اجاق گاز به شما ارائه شده خواهد شد و بنا به درخواست شما دستگاه گارانتی خواهد شد.
 • برای محصولاتی که توسط کارشناسان دست به آچار تعمیر شده اند:

  • تمامی اجاق گازهایی که توسط کارشناسان دست به آچار تعمیر میشوند به مدت یک سال دارای گارانتی خواهند بود و برگه گارانتی رسمی برای آنها صادر خواهد شد.

دست به آچار به عنوان نماینده رسمی اجاق گاز تکنوگاز، لاجرمانیا، مجیک شف، دوو ،‌بوش و آریستون فعالیت میکند.

همچنین میتوانید برای خرید هوشمندانه و مناسب انواع لوازم خانگی به صورت رایگان با کارشناسان فروش شرکت دست به اچار مشاوره کرده و از راهنمایی آنها برای خرید مناسب استفاده کنید.


همین حالا تماس بگیرید