جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یکی از نکات مهم استفاده از ماشین لباسشویی نصب صحیح آن است. در واقع نصب ماشین لباسشویی اولین مرحله از چرخه عمر وسیله ی خانگی برقی بوده و در ایمنی و کیفیت استفاده از آن تاثیر فراوانی دارد. شما با نصب اصولی و استاندارد، گامی بلند در راستای جلوگیری از خرابی ماشین لباسشویی خود برداشته‌اید. نصب و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی دوقلو و اتوماتیک متفاوت بوده و شرایط خاص و دقیق مربوط به خود را دارد. نصب صحیح ماشین لباسشویی ایمنی استفاده از این وسیله را افزایش داده و از سوی دیگر نصب صحیح و اصولی ماشین لباسشویی میتواند باعث افزایش عمر ماشین لباسشویی شما شود.

دست به آچار - نصب ماشین لباسشویی

مزایای اصلی نصب صحیح و اصولی ماشین لباسشویی توسط کارشناسان خبره به شرح زیر است :

  • اطمینان از رعایت موارد ایمنی
  • نصب و قرار گیری صحیح ماشین لباسشویی در شرایط استاندارد
  • استفاده از لوازم جانبی استاندارد و مورد تائید شرکت سازنده ماشین لباسشویی
  • آموزش نحوه صحیح استفاده از ماشین لباسشویی به کاربران و مشتریان عزیز که باعث کارایی بهتر این وسیله میشود.
  • آموزش نحوه صحیح نگهداری و نظافت ماشین لباسشویی که باعث افزایش طول عمر آن میشود.

نصب ماشین لباسشویی کاری تخصصی بوده و لازم است توسط کارشناسان متخصص صورت پذیرد. همچنین یکی از نکات مهم در نصب ماشین لباسشویی استفاده از لوازم جانبی استاندارد و مناسب میباشد .

کارشناسان دست به آچار به عنوان نمایندگی رسمی و ارائه دهنده خدمات پس از فروش بسیاری از برند های معتبر موجود در بازار با اولین تماس شما و در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور یافته و جهت نصب و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی شما اقدام میکنند.

پس از نصب ماشین لباسشویی خدمات مربوط به تعمیرات  و گارانتی  برند های مختلف ماشین لباسشویی نیز توسط کارشناسان متخصص دست به آچار به شما مشتریان گرامی ارائه میشود.

خدمات نصب انواع ماشین لباسشویی برندهای لاجرمانیا،‌ دوو، بوش، اسمگ،‌ آریستون و سایر برند های ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی توسط متخصصین دست به آچار ارائه میشود.

نحوه سفارش خدمات مربوط به نصب ماشین لباسشویی

برای درخواست نصب انواع ماشین لباسشویی میتوانید به صورت مستقیم با بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید و یا بر روی این لینک کلیک کنید. همکاران ما در اولین فرصت برای مراجعه و نصب صحیح ماشین لباسشویی با شما تماس خواهند گرفت.

اجرت نصب ماشین لباسشویی توسط متخصصین دست به آچار منصفانه و مطابق با  نرخنامه مصوب میباشد که برای اطلاع از جزئیات می‌توانید از طریق این لینک با همکاران ما در ارتباط باشید

لازم به ذکر است در صورتی که از خدمات گارانتی دست به آچار استفاده کنید و یا جز مشترکان دست به آچار باشید نصب انواع ماشین لباسشویی به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

همین حالا تماس بگیرید