جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقدمه

ماشین لباسشویی یکی از لوازم برقی پیچیده ای است که در منزل با آن سرو کار دارید، ولی مراحل ساده تری وجود دارد که بتوانید مشکلات معمول ماشین لباسشویی خود را برطرف کنید. یکی از بهترین راهکارهایی که می‌تواند عمر دستگاه شما را افزایش دهد استفاده صحیح از ماشین لباسشویی است.

همچنین نصب صحیح ماشین لباسشویی از جمله مهمترین اقدامات پیشگیرانه در جهت جلوگیری از خرابی آن است که توصیه ما به شما کاربران عزیز استفاده از متخصصین این کار است.

تعمیر لباسشویی

در صورتی که متاسفانه ماشین با مشکلاتی رو به باشد باید دید، آیا به لباسشویی برق می رسد؟ اولین راه تعمیر هر نوع وسیله ی الکتریکی این است که ساده به آن نگاه کنید، مثل متصل بودن به  برق، اگر همه چیز درست کار کرد، میتواند مشکل از فیوز یا مدار باشد. هر کدام از این موارد تعمیرش بسیار ساده است. ولی اگر ماشین به اندازه کافی برق بگیرد، ولی کار نکند، دیگر زمانش است که متوجه بشوید مشکل پیچیده تر است.

دست به آچار - تعمیر ماشین لباسشویی

بعد از کنترل برق ورودی، دومین چیزی که می بایدپست مورد بررسی قرار گیرد، تامین آب است. دستگیره های شیر ممکن است هرز بشود و یا شلنگ تاب بخورد، پس اگر سریع این دو قطعه را بررسی کنید احتمال دارد مشکل حل می شود. باز بودن هر دو شیر آب را چک کنید و از تاب نخوردن شلنگها اطمینان حاصل کنید. دکمه ی ذخیره آب را بررسی کنید. در غیر اینصورت جهت بررسی و کنترل دقیق تر می بایست از متخصصین این حوزه کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی از خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی دست به آچار در تهران است. ما برای رفع نگرانی‌های شما در مورد خرابی ماشین لباسشویی، خدمات فوری تعمیرات لباسشویی را با منصفانه ترین هزینه در محل منزل شما ارائه خواهیم داد.


کافیست با ما تماس گرفته تا کارشناسان مجرب نمایندگی در سریعترین زمان ممکنه در محل سکونت شما حاضر شده و نسبت به تعمیر سریع و با کیفیت وسیله برقی شما اقدام کنند. همچنین برای ثبت درخواست خود بر روی این لینک کلیک کنید. تیم پشتیبان دست به آچار با ایجاد کانال های ارتباطی متنوع جهت تسهیل دسترسی مشتریان به واحد خدمات پس از فروش از قبیل تلفن، گفتگوی آنلاین، تلگرام و ایمیل به آسایش شما می اندیشد.

همین حالا تماس بگیرید