جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برای تعمیر انواع لوازم خانگی آریستون با ما تماس بگیرید : ۲۸۴۲۸۸۵۰-۰۲۱

سال ۱۹۳۰ بود که Aristide Merloni یک کارگاه مکانیکی کوچک برای تولید مقیاس در Fabriano در نزدیکی آنکونا برپا کرد. در سال ۱۹۵۴ تولید متنوع شد و این شرکت تولید مخازن و دیگ‌های قابل حمل داخلی خانگی را آغاز کرد.

تولید لوازم خانگی در سال ۱۹۶۰ با نام تجاری “Ariston” آغاز شد. این نام تا حدی به نام مؤسس، بلکه به یونانی نیز معنی شده است که به معنی “بهترین” است. اولین علامت تجاری توسط ویتوریو آنتوریوری در سال ۱۹۶۳ طراحی شد. برای تأکید بر خط مشی شرکت­ها در بخش لوازم خانگی، خانه­ای کوچک را نشان داده بود که مزین به پلاگین و شعله گاز است.

دست به آچار - برند آریستون

“Merloni Elettrodomestici”، یک شرکت چند ملیتی و پیشرو در بخش خود در بازارهای سراسر اروپا، در سال ۱۹۷۵ تأسیس شد و “Ariston” بخشی از گروه جدید شد.

باب نوردا به مأموریت خود برای تغییر علامت تجاری، به ترسیم بسیار ساده در  یک خط نارنجی بسنده کرد. هنگامی که Merloni در سال ۱۹۹۰ Indesit را به دست گرفت، احساس می‌­شد که تمام علائم تجاری برای تقویت هویت سازمانی و بهبود تأثیر بصری آنها به سبکی مدرن و بدون تحریف بیش از حد تصویر تلفیقی، به چهره بالایی احتیاج دارند.

تاریخچه برند آریستون

Ariston توسط Aristide Merloni در سال ۱۹۳۰ به عنوان یک تجارت خانوادگی در Fabriano، ایتالیا تأسیس شد. آریستون در ابتدا مقیاس­‌های وزن‌ه­ای را تولید می کرد، به سرعت در ساخت وسایل خانگی متنوعی از قبیل: اجاق گاز ، سیستم­های آب گرم و سیلندرهای گاز مایع پیشتاز شد.

در سال ۱۹۶۰، شرکت آریستون ماشین­‌های لباسشویی و ماشین ظرفشویی خود را با اجاق گاز Unibloc که برنده جایزه معتبر “طلا قطب نما” ، بالاترین افتخار ایتالیا در طراحی و ساخت صنعتی شد ، راه اندازی کرد.

آریستون به سرعت برند شماره یک لوازم خانگی ایتالیا شد و تا به امروز بیش از ۴۰ درصد از بازار لوازم خانگی را که در بازار ایتالیا فروخته می‌­شود، دارد. امروزه، آریستون بخشی از صنایع پیشرو در جهان تولید کننده لوازم خانگی، با فروش تقریبی ۲۱ میلیارد دلار در سال ، ۹۳۰۰۰ کارمند و ۷۰ مرکز تحقیقاتی تولید و فناوری در سراسر جهان است.

رشد و موفقیت آریستون به ارزش‌­های برند آن نسبت داده شده است که بیش از ۸۰ سال تغییر نکرده است: مراقبت ، همدلی ، وفاداری و ستون­‌های برند آن شامل قابلیت­‌های توسعه یافته، عملکرد اثبات شده و طراحی معتبر است.

Ariston همیشه نیازها و خواسته­‌های کاربران را ارج نهاده است. آنها دائماً با مصرف کنندگان در ارتباط هستند تا نیازهای آینده خود را پیش بینی کنند و بدانند که چگونه می­‌توانند با کمک راهکارهای باکیفیت، به مشتریان در زندگی روزمره خود کمک کنند.

دست به آچار مفتخر است تا با ارائه­‌ی خدماتی بیش از سرویس مشتریان و بکارگیری تیمی متخصص و مجرب، در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گام بردارد و نیازهای آنان را به بهترین و سریع­‌ترین شکل ممکن برطرف سازد.

آریستون نمایندگی­‌های متعددی در بسیاری از کشورهای دنیا از آمریکا و اروپا تا آسیا و خاورمیانه تاسیس کرده است تا مشتریان بتوانند همیشه از خدمات انها بهره­‌گیری نمایند. ما در دست به آچار با افتخار اعلام می‌داریم، برای ارائه خدمات متنوع شامل، نصب، تعمیر و نگهداری محصولات آریستون با تیمی متخصص آماده خدمت رسانی هستیم. 

دست به آچار - برند آریستون (2)

با ما تماس بگیرید : ۲۸۴۲۸۸۵۰-۰۲۱


همین حالا تماس بگیرید