جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
شستوشوی ظروف کثیف همواره یکی از کارهای خسته کننده و دشوار در منزل است که اکثرا از آن گریزانیم. به خصوص اگر بعد از یک مهمانی بزرگ که تمامی ظروف چینی و شیشه ای تان کثیف شده اند و بخواهید که آن ها را بشورید. مسلما هیچ شخصی برای این کار داوطلب نیست و در صورت ممکن از آن فرار خواهد کرد. با این حال، بیشتر اوقات این خانم های خانه و مادران هستند که علاوه بر پخت غذا زحمت شستن ظروف را نیز می کشند.

دست به آچار - تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم برقی منزل، برای حل این مشکل مناسب بوده و در وقت و انرژی شما نیز صرفه جویی خواهد شد. اما نکته ی مهم، طرز استفاده از ماشین ظرفشویی و نحوه استفاده صحیح از ظرفشویی است که بسیاری از آن بی اطلاعند و یا در انجام آن دچار اشتباه شده یا کوتاهی می کنند. همین اشتباهات بعضا، می تواند زمینه ساز بروز مشکلات بسیاری برای ماشین ظرفشویی و نهایتا از کار افتادن آن گردد، که تعمیرات ظرفشویی را نیز در پی خواهد داشت.

خرابی ماشین ظرفشویی، کابوس بیشتر خانم های خانه دار است و تعمیر آن یکی از دغدغه های رایج در منزل می باشد. ظرفها باید به صورت روزانه شسته شوند، پس با یک ظرفشویی خراب که درست کار نمیکند یا اصلا کار نمیکند به زودی آشپزخانه شما زیر انبوهی از ظرف کثیف مدفون خواهد شد!

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دست به آچار به صورت اختصاصی بر ترمیم این محصول پرکاربرد تمرکز دارد. کادر فنی این مرکز به گونه انتخاب شده اند که با قطعات و بخش های پیچیده این دستگاه آشنایی کامل داشته باشند. لازم به ذکر است که خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی محدود به برند خاصی نبوده و انواع مدل های موجود در بازار را  شامل می شود.


درخواست سرویس

کافیست با ما تماس گرفته تا کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در سریعترین زمان ممکنه در محل سکونت شما حاضر شده و نسبت به تعمیر سریع و با کیفیت وسایل شما اقدام کنند. همچنین برای ثبت درخواست خود بر روی این لینک کلیک کنید. تیم پشتیبان دست به آچار با ایجاد کانال های ارتباطی متنوع جهت تسهیل دسترسی مشتریان به واحد خدمات پس از فروش از قبیل تلفن، گفتگوی آنلاین، تلگرام و ایمیل به آسایش شما می اندیشد.

همین حالا تماس بگیرید