جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در بازار امروز بسیاری از انواع ماشین ظرفشویی موجود در بازار به دلیل ورود از مبادی غیر رسمی به کشور فاقد گارانتی می‌باشند. این محصولات معمولات با قیمت های بسیار مناسب تر از شرکت ها و نمایندگی های رسمی ارائه می‌شوند و به همین دلیل با استقبال زیادی در بین مصرف کنندگان روبرو هستند. تنها نقطه قابل تامل در خصوص این دستگاه های ماشین ظرفشویی نبود گارانتی معتبر برای آنها می‌باشد.

از سوی دیگر بسیاری از دستگاه های ماشین ظرفشویی که توسط شرکت های اصلی وارد می‌شوند مدت زمان محدودی گارانتی دارند و پس از آن گارانتی آنها تمام شده و خرابی ها و مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی پس از اتمام دوره گارانتی نگرانی هایی را برای مصرف کنندگان در پی خواهد داشت. با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی از لوازم پرکاربرد بوده و همواره در معرض رطوبت و حرکت موتور می‌باشد امکان خرابی آن پس از اتمام دوره گارانتی زیاد است.

همچنین بسیاری از لوازم خانگی در طول عمر خود ممکن است دچار خرابی شوند. اینکه پس از تعمیر ماشین ظرفشویی آیا تا مدتی خیال شما بابت سلامت آن آسوده خواهد بود و یا خیر هم از موضوعات مهم مورد نظر مشتریان است.

گروه دست به آچار به عنوان یک تیم تخصصی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی انواع ماشین ظرفشویی با هدف رفع دغدغه مصرف کنندگان و مشتریان عزیز خدمات گارانتی محصولات فاقد گارانتی را بر عهده می‌گیرد.

دست به آچار - گارانتی ماشین ظرفشویی

شرایط گارانتی انواع ماشین ظرفشویی توسط تیم دست به آچار به صورت زیر خواهد بود :

 • برای محصولات آکبند فاقد گارانتی :

  • برای فعال شدن گارانتی این محصولات لازم است تا نصب و راه اندازی آنها توسط تیم متخصص دست به آچار صورت گرفته و جعبه آن نباید پیش از مراجعه کارشناسان دست به آچار باز شود.
  • دقت در نصب و تنظیم صحیح محل قرارگیری از نکات پر اهمیت در افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی میباشد . از همین رو کارشناسان دست به آچار به صورت تخصصی برای نصب ماشین ظرفشویی اقدام نموده و پس از آن توصیه های مورد نیاز را در مورد استفاده از دستگاه به شما ارائه خواهند کرد.
  • کارت گارانتی دستگاه ماشین ظرفشویی شما با شرایط مشخص شده توسط کارشناسان دست به آچار صادر شده و دستگاه شما به مدت یک سال گارانتی خواهد شد.
  • مشتریان عزیز میتوانند در صورت نیاز با پرداختن مبالغ تعیین شده درخواست گارانتی برای قطعات اضافه و یا حتی بیمه ماشین ظرفشویی خود را داشته باشند.
 • برای محصولات کار کرده که گارانتی آنها به پایان رسیده :

  • بنا به درخواست شما ،‌کارشناسان دست به آچار به محل شما مراجعه کرده و ضمن بازدید ماشین ظرفشویی مورد نظر آن را به صورت کامل سرویس خواهند کرد.
  • پس از سرویس گزارشی از وضعیت ماشین ظرفشویی به شما ارائه شده خواهد شد و بنا به درخواست شما دستگاه گارانتی خواهد شد.
 • برای محصولاتی که توسط کارشناسان دست به آچار تعمیر شده اند:

  • تمامی دستگاه هایی که توسط کارشناسان دست به آچار تعمیر میشوند به مدت یک سال دارای گارانتی خواهند بود و برگه گارانتی رسمی برای آنها صادر خواهد شد.

دست به آچار به عنوان نماینده رسمی ماشین ظرفشویی تکنوکیت ،‌ دوو ،‌بوش و آریستون فعالیت می‌کند

همین حالا تماس بگیرید