جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

“تعمیرات لوازم خانگی لاجرمانیا

در اواسط قرن نوزده میلادی، راه­‌اهنی احداث شد که به واسطه­‌ی آن ریل ایتالیا و اتریش به یکدیگر متصل شدند. واگن­‌های این قطارها که از کوهستان­‌های بسیار سرد آلپ عبور می­‌کردند، توسط اجاق­‌هایی حاوی چوب گرم می­شدند.

با مشاهده­‌ی این اجاق‌­ها، شخصی از اهالی گوستالا ایده­ای بسیار خلاقانه به ذهنش خطور کرد. در نتیجه تجارتی را آغاز کرد که بی­وقفه و بصورتی کاملا موفقیت‌­امیز تا به امروز ادامه یافته است. خانواده­‌ی برتازونی در سال ۱۹۰۹ اولین کارخانه را احداث کردند و تا سال ۱۹۲۰ آن را گسترش دادند و از سال ۱۹۵۰ شاهد رشدی به وقفه بودند.

دست به آچار - برند لارجرمانیا

اولین اجاق گاز

اولین اجاق گاز برتازونی در سال ۱۹۵۳ وارد بازار شد که تا سال ۱۹۵۸ با اضافه شدن فر به این اجاق­‌ها، طراحی پیشرفته­ای یافت. در واقع، سبک ، نوآوری و قابلیت اطمینان ستون­‌هایی هستند که لاجرمانیا بر اساس آنها مفهوم و توسعه همه محصولات خود را پایه­‌گذاری می­کند. هر چالش پیش­بینی شده است و هر راه‌­حلی با شور و شوق و دقت پیدا می­شود.

هر محصول با رعایت بالاترین استانداردهای قابلیت اطمینان و ایمنی، برای رفع نیازهای خاص طراحی و ساخته شده است. لوازم خانگی La Germania که حاصل ایده‌­هایی کاملا بی بدیل هستند، از طریق مهندسی و طراحی در بالاترین سطح، با سبکی کاملا خلاقانه و با هدف ساخت آشپزخانه شما به محیطی زیبا و کاربردی شکل می گیرند.

مدها تغییر می­کنند اما اجاق گاز La Germania بدون تغییر باقی مانده است. زیرا تجربه موجود در هر یک از محصولات این برند حاصل سال‌ها مطالعه و تحقیق در مورد هر نیاز خاص در آشپزخانه است. پرسنل لاجرمانیا هر نوع سبکی را تجزیه و تحلیل کرده و هر امکان را در نظر گرفته‌­اند تا بتوانند آشپزی سریع و راحتی را به مشتریان هدیه کنند. اهمیت و دقتی که در تعریف جزئیات بکار گرفته می­شود، نشان دهنده­‌ی توجهاتی است که مشتریان  به انتخاب محصولات برای آشپزخانه خود اختصاص می­دهند.

 

لوازم آشپزخانه­ تولیدی شرکت لاجرمانیا شامل انواع اجاق گاز، فر، هود، انواع گازهای صفحه­ای و سایر لوازم مربوط به استفاده روی اجاق می­باشد

 

خدمات

 

شرکت لاجرمانیا با بیش از یک قرن تجربه، محصولات خود را به تمامی کشورهای جهان صادر کرده است  و دفاتر نمایندگی متعددی از جمله در پایتخت کشور ایران دایر کرده است که دست به آچار مفتخر به ارائه خدمات مربوط به این برند معروف است. از جمله مزایای اصلی استفاده از خدمات نمایندگی می‌­توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کلیه خدمات این نمایندگی با قیمت­های مصوب شده و ثابت که تحت نظر شرکت لاجرمانیا می­باشد انجام شده و در نهایت، فاکتورهایی با تایید این شرکت به مشتریان ارائه می­شود.
  • تمامی خدمات در طی یک روز انجام می‌­شود و پس از برقراری تماس از طرف مشتریان عزیز، تکنسین­های دست به آچار به سرعت خود را به محل موردنظر می­رسانند.
  • یکی از مهم­ترین ویژگی­‌های نمایندگی لاجرمانیا در ایران این است که خدمات ارائه شده از طرف آنها دارای ضمانت­نامه یک ساله می­باشد. بنابراین مشتریان می­توانند در صورت بروز مشکل مجدد یا عدم رضایت، مراتب انتقاد و شکایات خود را اعلام نموده و بدون صرف هزینه­ی مجدد، سرویس رایگان دریافت نمایند.
  • تعمیر، نصب و تعویض محصولات لاجرمانیا توسط پرسنل مجرب و بسیار حرفه­ای که توسط خود شرکت لاجرمانیا آموزش داده شده‌­اند انجام می­شود. از طرفی، در صورت نیاز، می‌­توان از مشاوره­‌های تلفنی و بدون نیاز به حضور فیزیکی تکنسین‌های دست به آچار استفاده کرد نیز بهره برد.

دست به آچار - برند لارجرمانیا (9)

 

همین حالا تماس بگیرید