جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

[cl-itext texts=”تعمیرات لوازم خانگی دوو

وینیا دوو (Winia Daewoo) شرکت الکترونیکی لوازم خانگی و عضوی از گروه وینیا در کره جنوبی است. پس از تاسیس در سال ۱۹۷۱، دوو رشدی قابل توجه در بازار جهانی تجارت داشته و بیش از ۶۴ سایت تولیدی، تحقیقاتی، پیشرفت و مراکز فروش در بیش از ۴۰ کشور در سراسر دنیا دایر کرده است.

مرکز فروش دوو الکترونیک در بریتانیا در سال ۱۹۹۳ راه‌­اندازی شد. این شرکت سومین صنایع الکترونیک کره جنوبی پس از سامسونگ و ال جی محسوب می‌­شود. این شرکت صنایع الکترونیکی و لوازم خانگی متعددی تولید می­‌کند.

دست به آچار - برند دوو

شرکت دوو در سال ۱۹۹۹ پس از بحران مالی آسیا ورشکسته شد و هم اکنون به طور کامل، متعلق به گروهی از طلبکاران می‌­باشد. دوو علاوه بر تجارت خود در زمینه تولید کالاهای مصرفی ، با طرف­‌های مختلف نیز همکاری کرده تا واحدهای تولیدی محلی تولید کننده تهویه مطبوع ، یخچال و ماشین لباسشویی را راه اندازی کنند.

در اکتبر سال ۲۰۱۰، اعلام شد که گروه طلبکاران دوو تصمیم گرفته‌­اند این شرکت را به یک کمپانی الکترونیک ایرانی واگذار کنند. گروه صنعتی انتخاب در نوامبر سال ۲۰۱۰ پیشنهاد داد که دوو را با قیمت ۵۲۹ میلیون دلار از طلبکاران خریداری نماید.

گروه ایرانی انتخاب با یک کمپانی سوئدی به نام الکترولوکس بر سر خرید دوو رقابت داشتند. در ماه ژوئن ۲۰۱۱، گزارش داده شد که طلبکاران دوو به دلیل عدم اطمینان از تامین مالی مناسب، معامله با گروه انتخاب را کنار بگذارند. از طرفی، گروه انتخاب نیز تهدید کرد که اقداماتی قانونی در پاسخ به این کار انجام خواهد داد.

پس از سالها تلاش، در ژانویه ۲۰۱۳ گروه دونگبو (معروف به گروه DB) موافقت کرده است که دوو الکترونیک را با قیمت ۲۷۰ میلیون دلار و به منظور دستیابی به یک نیروی اضافی برای گروه DB خریداری نماید. دوو الکترونیک با اتمام فعالیت مستقل خود، به جزئی از خانواده­ی گروه DB تبدیل شد.

در حال حاضر، نمایندگی­های اصلی دوو در بریتانیا و اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا و خاورمیانه در حال ارائه خدمات و محصولات به مشتریان می‌­باشند.

دوو محصولات و لوازم خانگی متعددی را روانه بازار کرده است که می­توان به ماشین لباسشویی، یخچال، مایکروویو و فر، تهویه کننده هوا، انواع کولر و جارو برقی اشاره کرد

خدمات

شرکت دوو در سراسر ایران دفاتر نمایندگی متعددی دایر کرده است که همگی با برخورداری از نیروهای متخصص و باسابقه در تلاشند تا بهترین خدمات پس از فروش اعم از نصب، تعمیر و تعویض قطعات یدکی را به مشتریان ارائه دهند. دست به آچار به کمک متخصصین و تکنسین‌های مجرب برای ارائه خدمات مربوط به این برند آماده خدمت رسانی است.

 اهمیت استفاده از متخصصان دوو به منظور تعمیر و نصب محصولات این است که  تکنسین­ها از لوازم و قطعات اوریجینال شرکت دوو استفاده کرده و به مدت چندین ماه، عملکرد و خدمات آنها دارای گارانتی می­باشد. در واقع ما در دست به آچار با استفاده از کارد متخصصین مجرب و ارائه قطعات اورجینال، برای وقت و هزینه شما مشتریان عزیز ارزش قائل هستیم.

 

دست به آچار - برند دوو


همین حالا تماس بگیرید