جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

[cl-itext texts=”تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

GE تولید کننده لوازم خانگی است که پیشتر متعلق به Haier بوده و مستقر در چینگدائو، چین است. این شرکت یکی از بزرگترین برندهای لوازم خانگی در ایالات متحده آمریکا است که لوازم خانگی متنوعی را تحت عنوان برندهایی نظیر GE، GE Profile، Cafe، Monogram، Haier و HotPoint تولید می­کند.

این شرکت صاحب FirstBuild که یک انجمن جهانی خلاقیت و نوآوری در پردیس دانشگاه لوئیزویل در لوئیزویل، کنتاکی است، می­باشد. FirstBuild دوم در کشور کره جنوبی و سومین نیز در کشور هند واقع شده است تا درهای علم و نوآوری در سال ۲۰۱۹ به روی عموم گشوده شود.

دست به آچار - برند جنرال

این شرکت تا سال ۲۰۱۶ متعلق به جنرال الکتریک بود و پیش از این با عنوان GE Appliance & Lighting و GE Consumer & Industrial شناخته می شد. شرکت Haier نیز این حق را دارد که تا سال ۲۰۵۶ از نام  برند GE استفاده نماید.

تاریخچه

لوازم خانگی GE در اصل بخشی از جنرال الکتریک بود که بازاریابی کامل از محصولات گرمایش و پخت و پز را در سال ۱۹۰۷ شروع به بازاریابی کرد.  در ژانویه ۲۰۰۴، GE Consumer (تاسیس در سال ۱۹۰۵) با GE Industrial Systems (در سال ۱۹۳۰ تاسیس شد) به بخشی از GE Consumer & Industrial تبدیل شد تا GE Consumer & Industrial تشکیل شود.

از سال ۲۰۱۰ تا اواخر سال ۲۰۱۴، لوازم خانگی و روشنایی GE یک شرکت زیرمجموعه تحت GE Home & Business Solutions بود. در ۸ سپتامبر سال ۲۰۱۴، جنرال الکتریک موافقت کرد که این شرکت را با قیمت ۳.۳ میلیارد دلار به شرکت Electrolux، تولیدکننده لوازم خانگی سوئد و دومین تولیدکننده لوازم خانگی مصرفی پس از شرکت Whirlpool بفروشد.

درصورتیکه الکترولوکس نتواند این هزینه را پرداخت کند، این قرارداد براساس یکی از بندهای قرارداد، هزینه خاتمه ۱۷۵ میلیون دلاری به همراه خواهد داشت.

 این معامله در دسامبر سال ۲۰۱۵ پس از آن که وزارت دادگستری ایالات متحده دادخواستی را برای مسدود کردن معامله در مورد نگرانی مبنی بر اینکه شرکت Whirlpool به همراه فروشندگان ساخت و ساز منازل، ۹۰ درصد کنترل فروش لوازم خانگی را به دست گرفته‌­اند، به اجرا درآورد.

در ۶ ژوئن ۲۰۱۶ ، Haier & KKR لوازم خانگی GE را با قیمت ۵.۶ میلیارد دلار به دست آورد. طبق شرایط فروش حایر تا سال ۲۰۵۶ حق استفاده از نام تجاری GE را داشت.

شرکت GE در سال ۲۰۱۷ از شعار جدیدی با عنوان “چیزهای خوب برای زندگی” استفاده کرد که یادآور شعار جنرال الکتریک با عنوان ” ما چیزهای خوب را به زندگی هدیه می­کنیم” بود.

نواوری و خلاقیت

لوازم خانگی GE دارای سابق‌ه­ای طولانی در زمینه نوآوری در آشپزی است و اولین اجاق گاز خود تمیز شونده و همچنین اولین مایکروویو قابل حمل را وارد بازار کرده است. GE همچنین اولین تولیدکننده­ای بود که مجموعه ای از لوازم متصل به WiFi و همچنین اولین مجموعه لوازم خانگی را که با IFTTT کار می­کند راه­‌اندازی کرد.

این شرکت پیشگام در تولید انواع لوازم آشپزخانه از قبیل انواع اجاق گاز، فر، مایکروویو، یخچال و فریزر، هود آشپزخانه، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، دستگاه تصفیه آب، سیستم تهویه هوا و لوازم یدکی الکترونیکی می‌­باشد.

خدمات

مشتریان می‌­توانند نام و ویژگی­‌های فنی لوازم خریداری شده را در وبسایت شرکت GE ثبت نموده و اطلاعات موردنیاز خود را به صورت آنلاین دریافت نمایند.

از طرفی، مشتریان می­توانند از طریق تماس با کارشناسان دست به آچار از خدمات پس از فروش شرکت و بکارگیری دانش و تخصص پرسنل مجرب بهره ببرند. دست به آچار با تیمی متخصص در راستای ارائه خدمات فنی شامل تعمیر، نصب و نگهداری لوازم خانگی و آشپزخانه گام بلندی برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز برداشته است.

 

دست به آچار - برند جنرال9

همین حالا تماس بگیرید