جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سوالات متداول اجاق گاز

احتمالا ژیگلور مربوط به شعله دچار گرفتگی شده و باید توسط کارشناس، سرویس و یا تعویض گردد.

ابتدا مطمئن شوید سرشعله های به درستی در جای خود قرار گرفته اند. در صورت عدم رفع مشکل احتمالا سیستم ترموکوبل خراب شده و لازم است توسط متخصصین دست به اچار تعمیر و یا تعویض شود.

مگنت خراب شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض توسط تکنسین دست به‌ آچار دارد.

شیر گاز تنظیم نیست و یا اینکه عملکرد ترموکوبل دچار اختلال شده است. لازم است اجاق گاز سرویس شده و در صورت نیاز قطعات معیوب تعمیر و یا تعویض شود.

ابتدا سینی را با استفاده از یک دستمال مرطوب و سپس خشک از آلاینده‌ها تمیز کنید و بعد از آن برای تمیزی بهتر از الکل و یا خمیر دندان استفاده نمایید.

به دلیل استفاده طولانی مدت از شعله بالای فر این مشکل پیش میآید. برای اطلاع دقیق از نحوه صحیح استفاده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دلیل بروز این مشکل خرابی سیستم فندک و یا قطع شدن کابل برق مربوط به آن می‌باشد که لازم است توسط کارشناسان بررسی و رفع عیب شود

دلیل آن استفاده از قابلمه بزرگتر از ظرفیت اجاق گاز است. این مشکل با اضافه کردن سپر و افزایش ارتفاع قابلمه از گاز برطرف خواهد شد.

سوالات متداول سایر لوازم خانگی

این مشکل به دلیل عدم نصب صحیح و تراز نبودن محل قرارگیری ماشین لباسشویی و یا ریختن لباس بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی رخ می‌دهد.

این مشکل معمولا به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی لوله تخلیه رخ می‌دهد و به سادگی توسط کارشناسان خبره قابل تعمیر می‌باشد.

احتمال خرابی فولی، تسمه و یا گیربکس وجود دارد که لازم است توسط کارشناس بازدید و نظر دقیق اعلام شود.

 

با کارشناسان ما تماس بگیرید و کد خطا را اعلام کنید تا دلیل آن به صورت دقیق برای شما شرح داده شود.

 

با توجه به رسوبات و املاح موجود در آب بهتر است حداکثر هر یک سال یک بار فیلتر تعویض گردد.

 
همین حالا تماس بگیرید